Body 
Widoczne 1 - 4 z 4 produktów
 • Podgląd:
 • Szybki podgląd
  29,00 zł
  Wyprzedaż!

  Miękkie, body niemowlęce na krótki rękaw, przy szyi wygodne zapięcie/rozpięcie na napki. Przy szyi wygodne zapięcie/rozpięcie na napki. Autorski nadruk od jtyty stworzony z myślą o prawdziwych, małych twardzielach! Modny motyw czaszki w wersji w kolorze szary-melanż. 

  29,00 zł
 • Szybki podgląd
  29,00 zł
  Wyprzedaż!

  Miękkie, body niemowlęce na krótki rękaw, przy szyi wygodne zapięcie/rozpięcie na napki. Przy szyi wygodne zapięcie/rozpięcie na napki. Autorski nadruk od jtyty stworzony z myślą o prawdziwych, małych twardzielach! Motyw serca w stylu rock'owym, dla tych najmłodszych, którzy są BORN TO BE FASHION. Rozmiarówka zaniżona. 

  29,00 zł
  In stock
 • Szybki podgląd
  75,00 zł
  Nowe

  Bardzo wygodny, luźny rampers z przewiewnej, lekkiej dzianiny. Nasz autorski napis dodaje mu zadziorności :) dostępny w kolorach: grafit, róż, czarny i szary melanż. Zakładany od dołu z szerokim zapięciem na napki na ramieniu.

  75,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  79,00 zł
  Nowe

  Bardzo wygodny, luźny rampers z dresówki. Nasz autorski napis dodaje mu czyni go niezwykle uroczym, a długie nogawki i dresowa dzianina przytulnym. dostępny w kolorach: róż, czarny. Zakładany od dołu z szerokim zapięciem na napki na ramieniu.

  79,00 zł
  Dostępny